کلاس های دکتری ژنتیک پزشکی

دوره آموزشی ژنتیک پزشکی- ویژه کنکور دکتری تخصصی

شاید یکی از مهمترین دغدغه ها برای این رشته دانستن منابع دقیق و صد البته درک مفاهیم پیچیده علم ژنتیک باشد. برای شما که رشته ژنتیک پزشکی را برای مقطع دکتری تخصصی خود انتخاب نموده اید مسیری هموار را مهیا نموده ایم.

برای تعیین وقت و مشاوره، کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید

مشاوره و ثبت نام کلاس های کنکور دکتری ژنتیک پزشکی

مطمئنا مطالعه رفرانس های متعدد و حجیم بسیار وقت گیر و شاید هم بی حاصل (البته در صورتی که درک صحیح مفاهیم صورت نپذیرد) باشد. مطالعه و درک رفرنس هایی همانند (ژنتیک پزشکی ایمری، ژنتیک انسانی استراخان، کلون سازی ژنها پروفسور بروان، هزاره سوم، گرد، کانر، بخش هایی از جینز 10 و ژنوم 3، مطالعه فصل های سرطان و ایمونو ژنتیک از کتاب اصلی ایمری 3 جلدی) مطمئا می توانند شما را از مرحله کتبی کنکور دکتری ژنتیک پزشکی عبور دهند. ولی واقعیت این است که مطالعه این حجم از کتاب برای افرادی که با سلیقه طراحان سوال آشنا نیستند و قسمت های مهم کتاب ها را نمیشناسند و از همه مهم تر اولین بار است که با مفاهیم پیچیده ژنتیک پزشکی روبه رو می شوند، بسیار سخت و طاقت فرسا است.

موسسه ارشدان با طرح ویژه 100% تضمین قبولی به شما این نوید را می دهد که بهترین و هموار ترین مسیر را برای موفقیش شما به ارمغان آورده است.

کلاس های دکتری ژنتیک پزشکی

شاید بهتر باشد ابتدا واقعیاتی در مورد این رشته (ژنتیک پزشکی) و مخصوصا در مقطع دکتری گفته شود و سپس با مشاهده واقعیت ها تصمیم گرفته شود

مدیریت زمان حرف اول و آخر را در زندگی همه نجوا می کند!

شاید شرکت در کلاس های 40  نفره برای خیلی از رشته ها که می توانند با درصد تخصصی 25% مرحله کتبی کنکور دکتری را پشت سر بگذارند مناسب باشد ولی رشته ژنتیک پزشکی که حداقل می بایست 70 درصد تمامی دروس آن زده شود، موفقیت با شرکت در کلاس های 40 نفره  کمی دور از واقع به نظر می آید!

مشکل دیگری که برای این رشته می توان متصور شد، مرحله مصاحبه علمی می باشد که پس از قبولی در مرحله کتبی پر رنگ تر می شود.

راه حل مشکل اول: کلاس های تضمینی کنکور دکتری ژنتیک پزشکی به صورت VIP (هفت نفره، با ارئه صبحانه، نهار و عصرانه) برگزار می شود. مطمئنا استاد در کلاس هفت نفره با تمرکز بیشتر بر شخصی سازی مطالب تمرکز دارد و می تواند کنترل بیشتری بر پیشرفت تک تک دانش دوستان داشته باشد. از آنجاییکه کلاس ها به صورت  یک روز در هفته برگذار می شود (ساعت 8/30  تا 17/30) مطمئنا دوری از دغدغه تغذیه می تواند بر تمرکز شما بیافزاید.

راه حل مشکل دوم: در این کلاس های VIP راهکار ویژه ایی برای تقویت رزومه شما و کسب امتیاز در مرحله مصاحبه به شما داده می شود که شما با کمترین انرژی و زمانی کمتر از 3 ماه(طول دوره) به صورت دسته جمعی آن را بدست خواهید آورد. می توانید برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بفرمایید. لطفا توجه فرمایید که گارانتی 100% فقط مربوط به مرحله کتبی می باشد و ما فقط طی طریق را برای کسب امتیاز بیشتر در مرحله مصاحبه برایتان فراهم می آوریم.

معرفی مدرس دوره آموزشی ژنتیک پزشکی مقطع دکتری تخصصی

خانم دکتر فهیمه پیریائی

  • رتبه برتر دکتری ژنتیک پزشکی
  • مولف کتاب ژنتیک سه در یک (خلاصه ایی از 3 رفرنس اصلی ایمری، استراخان و کلون سازی ژن ها) دانلود جلد کتاب سه در یک
  • مهارت های تکنیکی:

کشت سلول

کلونینگ

طراحی پرایمر(ARMS, Real Time , ...)

انواع PCR

باندینگ

تهیه کاریوتایپ و ...

 

ژنتیک پزشکی ویژه دکتری تخصصی
نام مدرس خانم دکتر پیریائی
مدت زمان دوره 100 ساعت
آزمون های دوره ایی دارد
تقویت رزومه و رفع اشکال دارد
شهریه با ضمانت اخذ 50% از شهریه پس از قبولی
شروع ترم بعدی 25 تیر 1393

شما می توانید برای مشاوره رایگان با خانم دکتر پیریائی در زمینه (انتخاب رشته، بازار کار، تغییر رشته و گرایش، درصد های قبولی کنکور و ...)  با موسسه تماس بفرمایید  02147625500

یا در ساعات غیر اداری با موبایل 09199170040 تماس بفرمایید

البته شما می توانید برای ثبت نام فرم زیر را نیز تکمیل بفرمایید

دکتری ژنتیک پزشکی

مشاوره رایگان با تعیین وقت قبلی می باشد

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

 

مراحل چاپ کتاب

انواع قرارداد چاپ کتاب با ناشر

هزینه چاپ کتاب

چاپ کتاب فوری در تیراژ پایین

راهنمای انتخاب روش چاپ کتاب

زمینه های چاپ کتاب

محاسن چاپ کتاب در انتشارات ارشدان

کارگاه مقاله نویسی

کارگاه پروپوزال نویسی

کارگاه رفرنس نویسی اند نوت

آدرس شعب و نمایندگی

تقویت رزومه